kilo aldirici banner

Grasso Arı Sütlü Bitkisel Karışım Uyarılar
İnsan vücudunun gereksinim duyduğu bileşenlerin bir araya gelmesiyle vücuda enerji katmasının yanı sıra kilo almak isteyenlere de büyük ölçüde yardımcı olan Grasso Arı Sütlü Karışım ürünü, içerdiği çeşitli maddeler sayesinde kilo orantısı için kullanıcısına destek vermektedir. Bildiğiniz gibi kilo almak için çok fazla yemek yendiğinde metabolizma yenen gıdaları eritmek için daha fazla enerji sarf etmekte ve dolayısıyla istenen kilo alınamamaktadır.

Bu doğrultuda kişilerin ihtiyacına yönelik birçok ürün arasından kullanıcı yorumları baz alınarak yapılan araştırmada olumlu sonuç içeren ürünler denenmek istenir ama bu ürünlerin bir zararı olup olmadığı da birincil merak konusudur. Bu noktada Grasso Arı Sütlü Yan Etkileri denildiğinde ürünün bilinen bir zararının olmadığı gözlemlenmiştir.

Ancak içinde barındırdığı arı sütü ekstratı, süt tozu, polen, propolis ekstratı, kakao, kudret narı ekstratı gibi çeşitli maddelere karşı kullanıcıların hassas olup olmadığını anlamak adına kullanmadan önce hekime danışılmasında fayda vardır. Kullanıma uygun kişiler günde 2 defa tok olmak kaydıyla süte ya da meyve suyuna bir tatlı kaşığı katarak tüketebilirler.

Yorumlar (3 Yorum)

  • Kesin aldırıyormu ben bir sürü toz denedim olmadi

  • Mehtap Değirmenci

    Merhaba çocuklarda kullanımı için bilgi alabilir miyim? 3,5 yaşındaki bir çocuk için kullanabilir miyim?

    • Merhaba, ürünler yetişkenler içindir. Yani çocuklar için satılan ürünleri eczanede araştırabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current ye@r *

İdeal Kilonuzu Öğrenin

BoyunuzCm
Kilonuz Kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:

İdeal Kilonuz: Kg
Fark: Kg
kilo aldirici banner