kilo aldirici banner

Bombax Nasıl kullanılır?

Sürekli olarak kilo verme sorunuyla karşı karşıyayız. Buna karşılık olarak zayıf durumda ve bir türlü kilo alamayan kişilerin sayısı da artmaya devam etmektedir. Öncelikle kilo alınmamasının birkaç sebebi bulunmaktadır. En önemlisi, harcadığınız enerjinin aldığınız enerjiden fazla olmasıdır. Ya da sigara kullanımı sonrasında iştahınızın kesilmesi de kilo almanızı olumsuz etkileyen durumlardan biridir. Bunlara bağlı olarak gelişen stres, sıkıntı, ağrı ve depresyon halleri de iştahsızlığa neden olarak kilo almanızı engelleyen unsurlar arasındadır. Bu faktörler aynı zamanda iştahsızlık durumlarında aç bile olsanız, beyninize tokluk sinyalleri göndererek yemek yeme alışkanlığınızın zaman içerisinde yok olmasına sebep olmaktadır.

Bombax Nasıl kullanılır?Sağlıklı ve en etkili kilo aldırıcı gıda takviyesi olarak sunulan Bombax’ın kullanımı ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Bir kutunun tüketilmesi sonucunda kişiden kişiye kilo alma eğilimi farklılık göstermekle beraber yaklaşık 3 ile 7 kilo arasında kilo almanızı sağladığı belirtilen bu ürün 2. Ve 3. Kutularının tüketiminde ise aldığınız bu kiloların korunmasına yardımcı olmaktadır. Diyetisyenlerin birden fazla kutu kullanımlarını önerdiği belirtilmektedir. Ürünün kullanımı için süt ve yoğurdu tercih edebilirsiniz. Ya da evde yapılan meyve sularına bu ürünü katarak kullanabilirsiniz. Tamamen bitkisel içerikli olan bu ürün aynı zamanda bir tatlı kaşığı ölçeğinde kullanılmalıdır. Sabah ve akşam tok karnına yani yemeklerden yaklaşık 40 dakika sonra tüketilmesi önerilmektedir.

Kilo alma durumu, kilo vermekten daha zor bir durumdur aslında. Hatta çoğu kişi tarafından umutsuz olarak görülebilmektedir. Genel bir sorun haline gelen kilo alamama durumu, günümüzde üretilen kilo aldırıcı ürünler sayesinde az da olsa çözülmüş görünüyor. Yoğun ve hızlı bir yaşam süren insanlar için özellikle tavsiye edilen Bombax, yeterli gıda almanızı sağlayabilir. Vücudumuz, harcadığı enerjinin büyük bir bölümünü karbonhidratlardan sağlamaktadır. Beyin dokularımız da bu enerji için karbonhidratları kullanmaktadır. Ağır fiziksel aktiviteler içinde karbonhidratların uygun enerji kaynağı olduğu bilinmektedir. Bu anlamda kullanacağınız bitkisel katkılı ürünlerin belirli kriterlere göre üretilip, sağlığınız için bir sorun haline gelmeyeceğine emin olmanız gerekir.

Yorumlar (7 Yorum)

 • Gamze kahraman

  Çocuklar için de kullanılabilir mi? Sağlık Bakanlığı onayı varmı? Sonuçta sağlık demi. İnsan önce bi tedirgin oluyor umarım sonuc olumlu ve sağlıklı kilo alımı olur.

 • Nesrin sakal

  Bende zayifim ve bu üründen kullanmak istiyorum nasıl sipariş veririm

 • erol önder

  1 haftadır kulanıyorum şuan belirtileri çok iyi

 • serap aydın

  bu ürün gerçekten işe yarıyor ben 2 ay kullandım 7 kilo aldım o kadar zamandır denemediğim şey kalmamıştı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current ye@r *

İdeal Kilonuzu Öğrenin

BoyunuzCm
Kilonuz Kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:

İdeal Kilonuz: Kg
Fark: Kg
kilo aldirici banner