kilo aldirici banner

Bombax İçeriği

Son zamanlarda diyabet gibi bir sağlık sorunu ile uğraşırken aynı zamanda aşırı zayıflık durumları da görülmeye başlanmıştır. Bu sorun ciddi bir hastalık gibi görünmese de, aslında dikkate alınması gereken bir problemdir. Aşırı zayıflık ilerleyen aşamalarda dikkat edilmediği sürece bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olabilir. Zayıflık sorunlarının üstesinden gelebilmek adına birçok yöntem ile beraber bu problemin çözümü için farklı alternatifler arayabiliriz. Düzenli olarak kullanacağımız bazı ilaçlar, sağlığınız açısından olumsuz durumlar teşkil etmeyecek ve düzenli beslenme alışkanlığını kazanmanıza da yardımcı olabilecektir.

Kilo almak için kullanılan yöntemlerden biri de kilo aldırıcıkaynakların kullanılmasıdır. Bu konuda akla gelen bitkisel haplardan biri olan Bombax’ın içeriğinde neler bulunduğuna bakalım. Bombax içeriği, belirli meyve ve sebze özlerinin karışımından oluşmaktadır. En çok tavsiye edilen kudret narı meyvesi, keçiboynuzu, amber, kakao, polen, üzüm çekirdeği, portakal, muz, elma ve patatesi özlerini bünyesinde barındıran bu ürün 250 gram miktarında ve toz halinde olan bir karışımdır. Günde 1 defa akşam yok karnına ve yemeklerden sonra 1 ölçek şeklinde de kullanılan bu ürün, su ya da süt içerisine katılarak tüketilebilmektedir. Birçok kişi tarafından kullanılan bu bitkisel karışım, toz halinde oluşan %22’lik bir kısmın proteinden, %76’lık gibi büyük bir kısmı da karbonhidrattan oluşmaktadır. Bugüne kadar herhangi bir yan etkisi görülmediği belirtilen bu karışımın sporcular tarafından enerji sağlamak amaçlı kullanıldığı da bilinmektedir. Etkili sonuçlarıyla beraber düzenli kullanımı sonrasında sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz beklenmektedir.

İçerik olarak çeşitli olması ve tamamen bitki özlerinden oluşması, onu tüketiciler tarafından cazip bir kilo alma takviyesi olarak görülmesini sağlamaktadır. Özellikle ergenlik çağını tamamlayan kişiler, genel olarak yaşlılığa kadar kilo almakta ya da vermekte zorlanmaktadır. Aileden kalıtsal bir şekilde var olan problemlerle beraber, kilo alma durumu imkânsız hale gelebilir. Bu yüzden Bombax kilo aldırıcı besin takviyesi üreticiler tarafından tavsiye edilmektedir. Zararsız bir kilo hapı olduğu belirtilen bu ürünün, belirtilen en önemli özelliği ise iştah açıcı olmasıdır. Tek başına kilo etkisi yaratmadığı için fazla yemek alışkanlığınızı tetikleyebilmektedir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Current ye@r *

Son Yorumlar

İdeal Kilonuzu Öğrenin

BoyunuzCm
Kilonuz Kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:

İdeal Kilonuz: Kg
Fark: Kg
kilo aldirici banner